Logo

Фиат пунто Во **ОДЛИЧНА**состојба

Број на оглас: 2784631 | Објавен на: 03.04.2018, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е во возна состојба пали вози добро сочувана има 4 нови летни гуми SAVA со 3 врати и направено комплетен сервис... Цената не е фиксна

ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ:ВАСКО 071/207-775

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 *******