Logo

Fiat Stilo 1.9 jtd 115ks

Број на оглас: 2784667 | Објавен на: 02.02.2019, 01:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava fiat stilo 1.9 jtd 115ks

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Riste