Logo

Издавам наместен стан во Кисела Вода

Број на оглас: 2784715 | Објавен на: 23.12.2018, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 53 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2006

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 250 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам стан во Кисела Вода во близина на Средно економско училиште В.А.Дрен.Станот има една спална соба ,дневна со кујна споено со површина од 53 м2 и тераса со 5 м2.Греење и ладење со клима инвертор 3.5 kw и termor панел.Станот е на 1 спрат од 4 без лифт.Градба 2006 год. Контакт 078 230 411 Сашо
#Слободен од 20.12.2018

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач