Logo

Машина за полнење на газирани пијалоци

Број на оглас: 2785213 | Објавен на: 03.12.2020, 13:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.699 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Рорирашка машина за полнење на газирани пијалоци со 24 глави (5.000л/ч)
Бугарска/Руска (Червено Знамe - Стара Загора)
Вклучува и помала машине (без глава) и Капачирка со 2 глави, конвејер.

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Д.

Потврден огласувач