Logo

Stara Kuka Vo Krani Mozna zamena za avtomobil

Број на оглас: 2785219 | Објавен на: 19.05.2018, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 780 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 780 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1948

Година на реновирање: 2005

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: S.Krani

Цена: 18.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Stara kuka vo Krani

 ordanco

Потврден огласувач