Logo

Ureduvanje i Odrzuvanje na Dvorovi i Kuki

Број на оглас: 2785359 | Објавен на: 22.05.2019, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Обработка на градина

Вид на оглас: Се продава


*** Садење и косење на трева со нивелирање на земјиштето,
*** Градба и одржување на фонтани, водопади
и реки со гранитен, мермерен и речен камен,
- поставување на систем за наводнување,
- поставување на шиндра и улуци /куќи и гаражи,
- сечење на проблематични дрвца,
- бетонирање на дворни површини и нивно
обложување со природен или вештачки камен,
- гаражи/настрешници/балкони/ од бетон, цигли, железо или дрво,
- летниковци од дрво или железни профили,
- дренажи на куќи, подруми и темели,
- одстранување на непотребни работи од
вашите подруми и магацини, и убаво средување на целиот простор околу куќата.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Dido

Потврден огласувач