Logo

Плац со платени комуналии со одличен поглед

Број на оглас: 2785418 | Објавен на: 31.05.2019, 13:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 448 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 11.119 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац на КП 15957 КО Кочани со површина од 448 м2 и платени комунали на ул.„3-та Мак. Бригада“ во Кочани во м.в. Драчевик-Бејрут. Плацот е над асфалтираната улица и има оставено приклучок за вода и канализација. контакт тел: 072/275-692 - Ѓорги

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач