Logo

detska soba

Број на оглас: 2785791 | Објавен на: 06.03.2018, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Вид на оглас: Се продава


povolno se prodava detska soba celata izrabotena od medijapan moze i podinecno elementi

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 blagoj

Потврден огласувач