Logo

Se iznajmuva namesten stan

Број на оглас: 2785906 | Објавен на: 28.05.2018, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1970

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Vera Jocik

Цена: 120 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Kontakt Risto 077702841
Se izdava namesten stan vo K.voda blisku do ekonomskoto uciliste del od stanbena kuka na mirno mesto pogodno za studenti mlad bracen par ili samci.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач