Logo

HONDA

Број на оглас: 2785911 | Објавен на: 14.12.2018, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 1988

Модел: VFR 750 cc

Километри: 60000

Цена: 1.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava honda vfr 750cc mk dukumenti prenos odma ima motorot e vo odlicna sostojba pali vozi vodeno ladenje smeneto ulje,lanec,prednaa i zadna guma nova i drugi raboti za poveke informaacii javete se na telefon 077-849-316

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач