Logo

zemjjste pod Trnovo

Број на оглас: 2786034 | Објавен на: 30.06.2020, 23:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3240 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 5 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava KP270- 3240m2-livada.i sosedna kp 91 /2 5500 m2 ..(po potreba i uste edna sosedna parcela od 4.500 m2)
-300 m desno od glavniot t.e asfaltniot pat za Trnovo,, (nasproti transformatorot)
- 70 m od stariot pat za Bratindol,pozadi farmite Dihovo,granici so gradezno zemjiste.
Cena povolna -po dogovor!

kontakt Boro
076 339154

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Boro

Потврден огласувач