Logo

Prodavam kompjutersko biro

Број на оглас: 2787608 | Објавен на: 11.05.2018, 06:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kompjutersko biro socuvano

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач