Logo

Реновиран стан н.Христо Узунов 52м2

Број на оглас: 2787657 | Објавен на: 21.05.2018, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 52 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 91

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Христо Узунов

Цена: 37.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е лоциран до ординација Сонце, има јужна ориентација, голем балкон.. делумно е реновиран(без тоалетот)...Има подрум...Зградата има сопствен паркинг...

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ENHELEJA

Потврден огласувач