Logo

Prodavam ednogodisni sadnici kajsii

Број на оглас: 2788109 | Објавен на: 08.02.2018, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Ednogosni sadnici kajsii od sortata roksana

 Велес    Општина: Градско

Прати Е-Маил

 Dejan Petrovski