Logo

SAMSUNG RAZNI MODELI ZA DELOVI

Број на оглас: 2788394 | Објавен на: 28.02.2019, 14:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: SAMSUNG RAZNI MODELI ZA DELOVI

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава
2.SAMSUNG J120 2016 GODINA OSTETEN DISPLEJ KOMPLET PLOCA OK CENA 1500 DE

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач