Logo

Rakija/Ракија

Број на оглас: 2788569 | Објавен на: 26.04.2019, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


КАВАДАРЕЧКА ДОМАШНА РАКИЈА
ИМАМЕ БЕЛА И ЖОЛТА
ПРАВЕНА Е ЗА СВОЈ МЕРАК
ПРАЌАМ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА
ТЕЛ 078 422 265

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач