Logo

Стан за краток престој 30м2-со воден кревет

Број на оглас: 2788613 | Објавен на: 25.01.2019, 07:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 30 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2008

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Север

Адреса: М.Оровчанец 1

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stan za kratok prestoj(краток престој).Станот е комплетно наместен со воден кревет(voden krevet) во нова зграда кај кројачот Ангелковски во непосредна близина на Универзална сала Погоден за Вашите бизнис партнери или за Ваш престој

инфо: Vlado 078/469-374

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Vlado