Logo

Polovni delovi za Polo 1.4 TDI,1.9TDI PASSAT ,BORA(PASAT 110

Број на оглас: 2788736 | Објавен на: 19.08.2019, 01:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Bora

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 55 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач