Logo

RENO LAGUNA 2,2 DCI

Број на оглас: 2789041 | Објавен на: 12.05.2018, 05:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


RENO LAGUNA 2,2 DCI

KOLATA E SO NAJGLEMA OPREMA
SASISKI E SUPER
MENJAC AUTOMATIK,TIPTRONIC
NE UDIRANA ,POPRAVANA I SLICNO

MOZNA E ZAMENA SO POMALO VOZILO SO VASA ILI MOJA DOPLATA

REGISTRIRANA . DO 11.2018

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 BLAZE

Потврден огласувач