Logo

se prodava fiat brava

Број на оглас: 2789680 | Објавен на: 17.10.2018, 21:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Brava

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1.750 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam Fiat brava 1.9 jtd 2000god kolata e socuvana ima regestracija do 04 2019 god oprema servo elektrika na site 4 vrati klima centralna brava enterier socuvan aluminiumski bandasi orginal radio abs kocnici
4 aierbeg halogenki hsenon svetla gumi 4 zimski ful oprema tel 075742380 075784076

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 angel

Потврден огласувач