Logo

OPEL BOSCH 0281002180 SENZOR ZA PROTOK NA VOZDUH MAF SENZOR

Број на оглас: 2789807 | Објавен на: 22.07.2018, 07:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VIDETE NA SLIKIVE ZA STO ODGOVARA ORGINAL ..0281002180 SENZOROT NOV KUPEN PO GRESKA STAVEN I IZVADEN ORGINAL BOSCH IMA I PISANA GARANCIJA OD 1 GOD KUPEN E 7000 DEN ,TEL ZA KONTAKT 070713729...070713729

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Robertino

Потврден огласувач