Logo

Elektricna kruzna pila- MAKITA

Број на оглас: 2790027 | Објавен на: 20.06.2020, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Електрична кружна пила-МАКИТА
1-Потрошувачка моќност 1200 вати
2-Број на вртежи 4900 об/мин
3-Пречник на диск 190мм
4-Насаден отвор на диск 30мм
5-Максимално сечење на 45 степени е 46 мм
6-Максимално сечење на 90 степени е 66мм
7-Тежина 4.9 кг
Цена:7500 ден
Време на испорака 3-5 ден после нарачката
Број на кој може да се информирате/нарачате:
0783569930

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dejan Dimitrovski