Logo

Daihatsu Feroza 1.6 benzin

Број на оглас: 2790147 | Објавен на: 18.06.2018, 21:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daihatsu

Модел: Feroza/Sportrak

Година: 1992

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 56 kw / 76 ks

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


dzipot e redovno servisiran
pali vozi
4x4
registriran na bugarski tablici
vredi da se vidi
bez zameni
tel.077577107

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 vlatko