Logo

СЕ ПРОДАВААТ ДЕЛОВИ ЗА SUZUKI GSXR 750. 1993година

Број на оглас: 2790357 | Објавен на: 03.08.2020, 14:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Резервни делови за мотори

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВААТ ДЕЛОВИ ОД РАСТУРЕНА МАШИНА НА GSXR 750 1993година. ИМАМ НОВИ КЛИПОВИ И ХИЛЗНИ, ГЛАВА СО НОВИ ВЕНТИЛИ И БРЕГАСТА, КОМПЛЕТНА ИНСТАЛАЦИЈА, КИЛОМЕТРАЖА, СТАБИЛИЗАТОР, БОМБИНИ, АЛАНСЕР, ЗАДЕН АМОРТИЗЕР И СЕ ДРУГО ШТО ГЛЕДАТЕ.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Katerina

Потврден огласувач