Logo

Opel corsa 1.0 99g xavarisana

Број на оглас: 2790912 | Објавен на: 30.06.2020, 21:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel corsa 1.0 1999g so klima cuknata predna leva strana sacuvana karoseriski za povece informacii na. tel.078.845.983. Motorot prodaden e.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач