Logo

ALU BANDASI 16 KI ODLICNA SOSTOJBA

Број на оглас: 2791018 | Објавен на: 21.12.2018, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 35000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BANDASITE SE VO ODLICNA SOSTOJBA
16-KI 5 STRAFA
SE PRODAVAAT BEZ GUMI

TEL
078-450-703 GJOKO
076-552-882 MIKI
077-863-881 MIKI

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач