Logo

Ford Focus 1.6 TDCi

Број на оглас: 2791117 | Објавен на: 17.11.2018, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 4.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Focus 1.6 TDCI, vo odlicna sostojba, so odlicen enterier i podvozje.
Od oprema poseduva klima elektrika na stakla i retrovizori, centralno zaklucuvanje i dr.
Возилото може да го земете на лизинг преку МОГО со само 20% учество. www.mogo.mk

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Xhemil

Потврден огласувач