Logo

Продавам 2 Ховерборди еден бел еден црн

Број на оглас: 2791160 | Објавен на: 26.02.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 €
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Ролерки и Скејтборди / Останато

Вид на оглас: Се продава


продавам ховербоард еден бел еден црн ховербордите работат како нови ги давам за 180 евра

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 veli