Logo

Se prodavaat placevi vo Gostivar

Број на оглас: 2791184 | Објавен на: 26.03.2020, 21:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1322 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 170 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gradezno zemjiste vo sedma zona vo Gostivar.Zemjisteto e privatizirano.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 vojo

Потврден огласувач