Logo

Opel Astra 1.6 benzin 1994

Број на оглас: 2791251 | Објавен на: 17.05.2018, 06:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 52 kw / 71 ks

Цена: 550 €
600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Опел Астра 1.6 1994 година. Со поминати 187000 реални километри. Регистрирана до јуни 2018 година. Има и комплет од 4 зимски гуми. Цена 650 евра. Контакт 070 268 714

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Borjan

Потврден огласувач