Logo

биро за компјутер

Број на оглас: 2791516 | Објавен на: 11.02.2018, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Се продава биро за компјутер

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Данчек Шолaja