Logo

GOLF 3 1.9 TDI 90ks

Број на оглас: 2791544 | Објавен на: 20.05.2018, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
1.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 3 1.9 TDI so full oprema
vredi da se vidi
070 483 161

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 WV

Потврден огласувач