Logo

Izdavam stan vo Kisela Voda

Број на оглас: 2791878 | Објавен на: 16.05.2018, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 35 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Цена: 150 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam namesten stan na visoko prizemje vo Kisela Voda, 35 m2, vo blizina na Opstinata, pozadi Tinex.
Telefon za informacii 075982225

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Vesna