Logo

TROSOBEN NAMESTEN VO K.VODA

Број на оглас: 2791988 | Објавен на: 17.02.2018, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 55 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2008

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: KISELA VODA

Цена: 180 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


AGENCIJA VILA IZDAVA TROSOBEN NAMESTEN STAN VO KISELA VODA.
CENA 180 EVRA
SIFRA 15204
KONTAKT 070791952 075373299

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 AGENCIJA VILA

Потврден огласувач