Logo

Бормашина PARKSIDE

Број на оглас: 2792007 | Објавен на: 12.08.2019, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.800 МКД
3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Бормашината е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 750 вати, со потенциометар за регулација на брзина, со лев и десен правец. Наменета за бушење во метал и бетон, со автоматски футер за големина на бургии до 13 мм. Во куфер со додатоци.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  GORAN

Потврден огласувач