Logo

Kia Sorento 2.5 D 2005 za delovi

Број на оглас: 2792070 | Објавен на: 26.07.2019, 13:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Kia Sorento 2.5 D 2005 za delovi

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Faik

Потврден огласувач