Logo

PRODAVAM DREAMBOX 500 HD SO EDNA GODINA SHERING

Број на оглас: 2792108 | Објавен на: 23.05.2018, 00:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и опрема / Сателитски антени

Вид на оглас: Се продава


Dreambox 500HD e kompletno sreden so nov softver i nova kanalna lista i edna godina shering

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач