Logo

Mini cooper 1,6 - Moze Zamena-

Број на оглас: 2792233 | Објавен на: 03.01.2019, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: Cooper S

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.799 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mini vo odlicna sistojba servisiran redovno moze zamena so moja ili vasa doplata ...za kes ekstra cena !!!

 Дарко

Потврден огласувач