Logo

mercedes c220 cdi

Број на оглас: 2792751 | Објавен на: 21.05.2018, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


cetri novi gumi
servisiran
elektrika na retrovizori
elektrika na stakla
klimatronik
moze zamena za kola do 105ks

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач