Logo

Opel Omega 2.2 16v benzin 2000 za delovi

Број на оглас: 2793337 | Објавен на: 12.02.2019, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Opel Omega 2.2 16v benzin 2000 za delovi

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Faik

Потврден огласувач