Logo

Masicka so debelo staklo na trkalca

Број на оглас: 2793599 | Објавен на: 04.01.2019, 10:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.700 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masicka so debelo staklo na trkalca.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач