Logo

Road bike

Број на оглас: 2793772 | Објавен на: 23.05.2020, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 28 "

Големина на рам: 20 "

Цена: 120 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продаваCilo plavo 170eur
Totem 180eur
Cilo rozovo 120eur

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач