Logo

Се продаваат градежни плацеви !!!

Број на оглас: 2794249 | Објавен на: 23.08.2019, 13:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 1 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 5 градежни плацеви во месноста "Стар Расадник" во Неготино...

Градежните плацеви се простираат на површина од:
- 204 м2
- 322 м2
- 385 м2
- 395 м2
- 562 м2

За подетални информации, контактирајте не на тел:
076/ 481-166  Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  Марија

Потврден огласувач