Logo

Se prodava niva

Број на оглас: 2795073 | Објавен на: 06.08.2018, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 7500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam niva posadena so cendler orasi vo selo Banja site zainteresirani mozat da se javat na tel 070726321 cena po dogovor

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Violeta

Потврден огласувач