Logo

Odlicno socuvano biro so 3 fioki

Број на оглас: 2795811 | Објавен на: 15.02.2018, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.990 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava biro bez grebanici i ostetuvanja so 3 fioki so dimenzii:
dolzina: 90 sm
sirina: 55 sm
visina: 75 sm

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Nikola