Logo

JEEP CHEROKEE 2.8 CRD UVOZ OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 2796134 | Објавен на: 26.03.2020, 20:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Cherokee

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 8.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


JEEP CHEROKEE 2.8 CRD LIMITED.. UVOZ OD SVAJCARIJA,FUL OPREMA 167 000 KM.REALNI SO SERVISNA KNISKA .ZEMEN OD PRV SOPSTVENIK OD SVAJCARIJA.. ...BEZ ZAMENI..
📞 077-533-906
📞 077-533-906
📞 077-533-906 BARAJTE NA OVOJ BROJ ..

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач