Logo

fiat punto 1.1 delovi

Број на оглас: 2796139 | Објавен на: 21.04.2020, 17:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava na delovi za poveke informaci na trll 071 954 401

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 miki