Logo

Куќа во Калниште

Број на оглас: 2796410 | Објавен на: 15.02.2018, 21:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 134 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 490 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Методија андонов Ченто бр19

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во населба Калниште, на одлична локација, веднаш до училиштето Никола Карев. Куќата е на 2 спрата, со сопствено парно, вкупна квадратура на куќата 134 квадрата, плус дворна површина 490 квадрата. Има и гаража 18 квадрата. Наместена и веднаш вселлива.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Marija