Logo

Bandazi Celicni 16--------5x100

Број на оглас: 2796550 | Објавен на: 18.10.2018, 00:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Pasuvaat na Golf4,Buba,Bora-AudiA3,TT-Seat Leon,Cordoba,Toledo,Ibiza,
Moze i so gumi i oddelno samo bandazi.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач