Logo

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Број на оглас: 2797150 | Објавен на: 16.02.2018, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 55 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: ул. Христо Татарчев

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издсва двособен стан 55м2 во Кисела Вода, во Расадник. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 3 кат од вкупно 8 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1141

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Огласи од: NOVA-GROUP-DOM АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖЕН ИМОТ

NOVA-GROUP-DOM АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖЕН ИМОТ

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 NOVA-GROUP-DOM АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖЕН ИМОТ

Потврден огласувач